O nas

Firma KLIMASOL działa na rynku od kilku lat, ale doświadczenie w zakresie klimatyzacji i wentylacji mamy już ponad dziesięcioletnie.

W tym czasie wykonaliśmy kilkaset instalacji klimatyzacji i wentylacji. Wykonywaliśmy zarówno pojedyncze instalacje klimatyzacji jak i rozbudowane systemy składające się z kilkudziesięciu jednostek wewnętrznych i zewnętrznych. Również w zakresie wentylacji możemy się pochwalić ogromną ilością zrealizowanych instalacji od układów z prostymi centralami wentylacyjnymi do ogromnych układów dla biurowców czy hal magazynowych.

W dziedzinie fotowoltaiki, posiadamy również ogromne doświadczenie praktyczne i teoretyczne, które zdobyliśmy dzięki licznym szkoleniom.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo również serwis klimatyzacji i wentylacji. Tu, prócz zdobytego doświadczenia podczas kilkunastoletniej pracy na urządzeniach różnych firm, ciągle podnosimy nasze kwalifikacje na szkoleniach i seminariach branżowych. Serwisujemy klimatyzatory firm:

- FUJITSU
- DAIKIN
- AIRWELL
- LG
- FUJI
... oraz wielu innych

Nasza oferta to nie tylko sprzedaż i montaż urządzeń i instalacji, ale również fachowe doradztwo podparte ogromnym doświadczeniem. Masz wątpliwości jakie urządzenie wybrać, jak wykonać instalację lub jakich materiałów należy użyć??? Zadzwoń do nas, a doradzimy Ci i pomożemy na każdym etapie inwestycji.

Przykładowe relizacje

Klimatyzacja w biurze

Urządzenie klimatyzacyjne ściennne typu SPLIT w pomieszczeniu biurowym w Dzierżoniowie.

Fotowoltaika w zakładzie produkcyjnym

Instalacja fotowoltaiczna na dachu zakładu produkcyjnego w Bielawie.

Fotowoltaika domu jednorodzinnego

Instalacja fotowoltaiczna domku jednorodzinnego w Dzierżoniowie.

ReferencjeCo nasi klienci mówią o nas