O nas

Firma KLIMASOL działa na rynku od kilku lat, ale doświadczenie w zakresie klimatyzacji i wentylacji mamy już ponad dziesięcioletnie.

W tym czasie wykonaliśmy kilkaset instalacji klimatyzacji i wentylacji. Wykonywaliśmy zarówno pojedyncze instalacje klimatyzacji jak i rozbudowane systemy składające się z kilkudziesięciu jednostek wewnętrznych i zewnętrznych. Również w zakresie wentylacji możemy się pochwalić ogromną ilością zrealizowanych instalacji od układów z prostymi centralami wentylacyjnymi do ogromnych układów dla biurowców czy hal magazynowych.

W dziedzinie fotowoltaiki, posiadamy również ogromne doświadczenie praktyczne i teoretyczne, które zdobyliśmy dzięki licznym szkoleniom.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo również serwis klimatyzacji i wentylacji. Tu, prócz zdobytego doświadczenia podczas kilkunastoletniej pracy na urządzeniach różnych firm, ciągle podnosimy nasze kwalifikacje na szkoleniach i seminariach branżowych. Serwisujemy klimatyzatory firm:

  • - FUJITSU
  • - DAIKIN
  • - AIRWELL
  • - LG
  • - FUJI
  • ... oraz wielu innych

Nasza oferta to nie tylko sprzedaż i montaż urządzeń i instalacji, ale również fachowe doradztwo podparte ogromnym doświadczeniem. Masz wątpliwości jakie urządzenie wybrać, jak wykonać instalację lub jakich materiałów należy użyć??? Zadzwoń do nas, a doradzimy Ci i pomożemy na każdym etapie inwestycji.

Certyfikat ukończenia kursu na temat fotowoltaiki
Panele fotowoltaiczne
Podziękowanie za udział w kursie na temat fotowoltaiki

Tel: +48 504 139 160

Adres: Jodłownik 8
58-262 Ostroszowice
Powiat Dzierżoniów